کاسه نمد عقب میل لنگ پراید ( NBR )

(دیدگاه 0 کاربر)
دسته:   شناسه محصول: 50002
ویژگی‌های محصول

کاسه نمد عقب میل لنگ پراید

تهیه شده از مرغوبترین کامپاند موجود در بازار با ضمانت صنایع لاستیک سازی کیمیا شیمی نصف جهان

موجود در انبار صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
موجود در انبار
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
بازگشت
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
    این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

45,500 تومان

تعویض کاسه نمد میل‌ لنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به چه شکل است؟

در صورت خرابی این قطعه باید آن‌را تعویض کرد. در ادامه به طور خلاصه نحوه تعویض کاسه نمد میل لنگ را بررسی می‌کنیم.
در مرحله اول و دوم باید خودرو را بر روی جک قرار دهید و تسمه دینام را خارج کنید.
درمرحله سوم ابتدا پولی میل‌لنگ را جدا کنید. مهره متصل به آن بسیار محکم است و بنابراین به نیروی بسیار زیادی نیاز پیدا می‌کنید
در چهارم و پنجم باید  پولی میل‌لنگ و متعلقات آن‌را خارج کنید؛ کاسه نمد میل لنگ را خارج کنید.
ودر مرحله ششم  کاسه نمد جدید را نصب کنید.


کاسه نمدها در کدام قسمت های اتومبیل به کار گرفته می شوند؟

کاسه نمدها در قسمت های مختلف اتومبیل به کار می روند. از آن جمله می توان به ورودی خروجی گیرباکس، پلوس، میل لنگ، شیر فرمان و سوپاپ ها اشاره کرد.
کاربرد کاسه نمدها در میل لنگ و پیستون
۱- در دو سر ابتدایی و انتهایی میل لنگ خودرو دو کاسه نمد قرار دارد که این کاسه نمدها از نشت روغن به محیط بیرونی جلوگیری می کنند.
۲- موتور اتومبیل جایی است که کاسه نمد در آن کاربرد فراوانی دارد و در محدوده پیستون قرار می گیرد. پیستون در یک محفظه بسته به سرعت جابجا می شود. طبیعی است برای جلوگیری از فرسایش و اصطکاک میان پیستون و دیگر نقاط موتور به مایعی همچون روغن نیاز است تا روان کاری بدون وقفه انجام شود و حرارت سیستم کاهش پیدا کند. در محل حرکت میله کاسه نمد قرار می گیرد که از نشت روغن به بیرون محفظه جلوگیری می کند. فرسایش و پوسیدگی کاسه نمد باعث نشت روغن می شود.
گاهی اوقات هوا داخل محفظه گیربکس محبوس می شود. با شروع به کار ماشین، گیر بکس به تدریج گرم می شود و حرارتش بالا می رود که در نتیجه فشار داخل محفظه افزایش پیدا می کند و به کاسه نمد فشار می آورد و آن را جابجا می کند. با جابجایی کاسه نمد روغن نشت می کند.

دسترسی به کاسه نمدها و تعویض آنها

برای جایگزینی کاسه نمد جدید و یا درآوردن کاسه نمد قدیم باید از ابزارهای مخصوصی استفاده کنید. دقت کنید از ضربه زدن به کاسه نمد جداً خود داری کنید. دسترسی به کاسه نمد در خودروها مشکل است. برای این کار باید قطعاتی همچون فلایویل، کلاچ و گیربکس در ابتدا باز شوند.
بعد از آن محل نصب کاسه نمد و اطراف آن را به خوبی تمیز کنید. برای روانتر شدن می توانید به لبه داخلی کاسه نمد روغن بزنید. جازدن کاسه نمد نیاز به ابزار خاصی دارد. کاسه نمد را روی میل لنگ قرار دهید و با ابزار آن را جا بزنید و از درستی نصب خود اطمینان حاصل کنید.اکنون می توانید پیچ های کاسه نمد را ببندید و آن را در جای خود محکم کنید. گاهی اوقات ممکن است نشتی روغن به قسمت تسمه تایم نفوذ کند و زمان بندی تسمه تایم را به هم بریزد.

و این مجموعه با هدف تهیه وتولید این قطعات سعی براین داشته تا محصولاتی مرغوب و با کیفیت تولید نماید و با حذف واسطه ها محصولات خود را با قیمتی مناسب در اختیار بازار و تمامی مصرف کنندگان این مرزو بوم قرار دهد.

 

0 دیدگاه برای کاسه نمد عقب میل لنگ پراید ( NBR )

برای ارسال نظر لطفا وارد شوید و یا

محصولات مرتبط

شناسه محصول: 50002