بوش طبق جناقی پژو 405

(دیدگاه 0 کاربر)
ویژگی‌های محصول

بوش طبق جناقی پژو 405

تهیه شده از مرغوبترین کامپاند موجود در بازار با ضمانت صنایع لاستیک سازی کیمیا شیمی نصف جهان.

موجود در انبار صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
موجود در انبار
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
بازگشت
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
    این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

90,000 تومان

بوش طبق جناقی پژو405 مناسب برای

انواع پژو 405
انواع سمند و دنا
پژو پارس و پرشیا
طبق یکی از قطعات اصلی جلوبندی خودرو میباشد. این قطعه چرخ جلو را به رام موتور متصل میکند و چرخ ها را ثابت نگه می دارد. طبق توسط سیبک زیر کمک یا سیبک طبق به سگدست چرخ جلو متصل می شود. طبق توسط بوش لبه دار به قسمت جلو رام موتور و توسط بوش طبق جناقی به قسمت عقب رام موتور وصل می شود. طبق در پژو 405 توسط میل موجگیر کوتاه به میل موجگیر سرتاسری متصل می شود.
بوش طبق جناقی به صورت لولا به حرکت در می آید. کیفیت و عملکرد صحیح بوش طبق جناقی در سایر قطعات جلوبندی خودرو تاثیری مستقیم دارد.

دلایل خرابی بوش طبق چیست؟

عمده ی خرابی این قطعه پارگی و خستگی لاستیک و ترک برداشتن لاستیک های بوش طبق می باشد. روغن ربزی بر روی این قطعه هم می تواند باعث خرابی لاستیک بوش طبق شود. البته این قطعه گاهاً در اثر ضربه وارده در تصادف نیز دچار کج و یا خم شدن می شود که باید آن را تعویض کرد. ایجاد سر و صدا در قسمت جلوبندی خودرو و سایش آهن به آهن می تواند از جمله نشانه ها و علایم خرابی بوش باشد.

راه های حفظ و نگهداری بوش طبق جناقی پژو405

قطعات لاستیکی در خودرو بیشتر برای ضربه گیری و خنثی کردن ضربات وارده به کار برده می شوند. این قطعات به مرور زمان دچار خستگی و پارگی شده و خاصیت خود را از دست می دهند.
رانندگی در شرایط سخت و جاده های ناهموار هم دلیل دیگری بر خرابی زودرس قطعات لاستیکی می باشد. همراه داشتن بار اضافی، پرش از روی موانع و دست انداز ها و ترمز های شدید و حرکت با شتاب ناگهانی هم از دیگر دلایل خرابی زود هنگام قطعات لاستیکی هستند.

و این مجموعه با هدف تهیه وتولید این قطعات سعی براین داشته تا محصولاتی مرغوب و با کیفیت تولید نماید و با حذف واسطه ها محصولات خود را با قیمتی مناسب در اختیار بازار و تمامی مصرف کنندگان این مرزو بوم قرار دهد.

0 دیدگاه برای بوش طبق جناقی پژو 405

برای ارسال نظر لطفا وارد شوید و یا

محصولات مرتبط