گردگیر پلوس خاردار پراید

(دیدگاه 0 کاربر)
ویژگی‌های محصول

گردگیر ضد روغن پلوس خاردار پراید

گردگیر پلوس ضد روغن  به دلیل دارا بودن خاصیت ضد روغنی در مقایسه با گردگیرهای معمولی از طول عمر بیشتری و مقاومت بالاتری برخوردارمیباشد و از ورود عوامل خارجی به داخل قطعه جلوگیری می کند.
تهیه شده از مرغوبترین کامپاند موجود در بازار با ضمانت صنایع لاستیکی کیمیا شیمی نصف جهان


موجود در انبار صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
موجود در انبار
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
بازگشت
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
    این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

19,500 تومان

گردگیر پلوس پراید

محل قرارگیری گردگیر پلوس بین چرخ و گیربکس میباشد. و به این علت که در محل خاصی در سیستم خودرو قراردارد و با گیریس در گیربکس ارتباط مستقیمی دارد آسیب پذیرتر بوده و به مرور زمان فاسد می شود و ازبین رفتن و فاسد شدن گردگیر سبب پارگی این قطعه شده و در نهایت باعث پس دادن گیر می گردد. همچنین خرابی گردگیرها می تواند قفل کردن موتور را به همرا داشته باشند.

      

پلوس چیست ؟

پلوس از مهمترین لوازم یدکی در جلوبندی خودرو به شمار می آید. نیروی تولید شده توسط موتور خودرو ابتدا به گیربکس و از آنجا از طریق میل گاردان به دیفرانسیل هدایت می گردد. برای آنکه دیفرانسیل نیروی وارد شده را به سمت چرخ ها منتقل کند از میله ای به نام پلوس استفاده می کند. 
بر روی پلوس قطعه ای قیف مانند بنام گردگیر وجود دارد که از ورود عواملی چون مایعات، گرد و غبار به درون سرپلوس جلوگیری می کند. گردگیر پلوس شاید ساده به نظر برسد اما قطعه ای حساس و بسیار ضروری بوده که خرابی آن و یا استفاده از قطعه بی کیفیت می تواند خسارت زیادی برای خودرو بر جای گذارد. از مهمترین علل خرابی پلوس می توان به پاره شدن گردگیرها اشاره کرد.

ویژگی گردگیر های روغنی 

از ویژگی های مهم گردگیرها می توان به خاصیت ضد روغنی بودن آن ها اشاره کرد، چرا که گردگیرهای معمولی به دلیل برخورد با گیریس موجود در پلوس در مدت زمان کوتاهی خاصیت اولیه و مقاومت خود را از دست می دهند. گردگیرهای ضد روغن در مقایسه با گردگیرهای معمولی از طول عمر بیشتر و مقاومت بالاتری برخوردار هستند.
اطمینان از سالم بودن گردگیرها بسیار حائز اهمیت است. چرا که با رسیدن گرد و غبار  به ناحیه سر گیربکس و سرپلوس، خرابی این دو قطعه حتمی خواهد بود. بنابراین توصیه می شود که در سرویس های دوره ای خودرو از سلامت گردگیرها اطمینان حاصل کرده و در صورت نیاز به تعویض قطعه از محصولاتی با کیفیت استفاده نمایید.

وظیفه گردگیر پلوس

محافظت از پلوس سمت گیربکس
محافظت از دیگر قطعات جانبی
ممانعت از ورود گرد و خاک، مایعات به درون قطعه
ممانعت از خروج گیریس قطعه
از آنجا که خرابی گردگیرها به سایر قطعات اصلی خودرو آسیب می رساند، بهتر است در سرویس های دوره ای حتما از سلامت گردگیر اطمینان حاصل شود و به هنگام تعویض این قطعه به سالم بودن سرپلوس نیز دقت شود.

و این مجموعه با هدف تهیه وتولید این قطعات سعی براین داشته تا محصولاتی مرغوب و با کیفیت تولید نماید و با حذف واسطه ها محصولات خود را با قیمتی مناسب در اختیار بازار و تمامی مصرف کنندگان این مرزو بوم قرار دهد. 

0 دیدگاه برای گردگیر پلوس خاردار پراید

برای ارسال نظر لطفا وارد شوید و یا

محصولات مرتبط