اورینگ سوزن انژکتور ضخیم

(دیدگاه 0 کاربر)
ویژگی‌های محصول

اورینگ سوزن انژکتور ضخیم ( NBR رنگی )

مواد اولیه : NBR ، وایتون

تهیه شده از مرغوبترین کامپاند موجود در بازار با ضمانت صنایع لاستیکی کیمیا شیمی نصف جهان

موجود در انبار صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
موجود در انبار
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
بازگشت
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
    این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

300 تومان

اورینگ سوزن انژکتور

سر انژکتور،اورینگ وایتون است ودرمحل مناسب قرار داده میشود که عمل آب بندی را انجام میدهد و باعث میشود انژکتور به خوبی به سیلندر بچسبد .اورینگ سوزن انژکتور اورینگ حساسی میباشد که از متریال وایتون که مقاوم به مواد نفتی و هیدرو کربنی است  تولید می شود .وظیفه ی اورینگ سوزن انژکتور این است که مانع ورود بخارات سوختی به بیرون از موتور ماشین  شود.اورینگ های سوزن انژکتور تا 750 PSI  فشار داخل سیلندر را تحمل میکند و نمیگذارد سوخت به بیرون از سیلندر نشت کند .سیستم های سوخت همیشه تحت بررسی هستند که آیا عملکرد موتور صحیح است یا خیر. اورینگ های وایتون در انژکتور طراحی شده اند تا همه بخارات سوخت و سوخت را از فرار به محفظه موتور محصور کنند.
                 

بسیار مهم است که یک اورینگ با سیل موثرو باکیفیت داشته باشیم که می تواند بخارات سوخت را در داخل نگه دارد و از نشت به بیرون جلوگیری کند . دمای اگزوز در منیفولد خروجی که در آن به سر سیلندر متصل می شود می تواند به دمای 1250 درجه فارنهایت برسد. بخار سوخت در حداقل دمای 850 درجه فارنهایت قرار می گیرد. اگر بخارات با منیفولد با دمای 850 درجه فارنهایت یا بالاتر تماس داشته باشند، بخارات سوختی آتش می گیرد.


و این مجموعه با هدف تهیه وتولید این قطعات سعی براین داشته تا محصولاتی مرغوب و با کیفیت تولید نماید و با حذف واسطه ها محصولات خود را با قیمتی مناسب در اختیار بازار و تمامی مصرف کنندگان این مرزو بوم قرار دهد.
 

0 دیدگاه برای اورینگ سوزن انژکتور ضخیم

برای ارسال نظر لطفا وارد شوید و یا

محصولات مرتبط