یکدست لوازم شیر جک فرمان تراکتور فرگوسن 285-399 وکیوم

(دیدگاه 0 کاربر)
ویژگی‌های محصول

یکدست لوازم شیر جک فرمان تراکتور 285-399 (وکیوم)

تهیه شده از مرغوبترین کامپاند موجود در بازار با ضمانت صنایع لاستیکی کیمیا شیمی نصف جهان

موجود در انبار صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
موجود در انبار
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
بازگشت
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
    این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

12,000 تومان

آب بند لاستیکی

آب بندهای لاستیکی برای اتصال یا آب بندی اجزای دو سیستم یا مکانیزم به هم استفاده می شود. آب بندهای لاستیکی قطعه حلقوی شکل است که برای مسدود کردن یا محدود کردن نشتی مایعات از تجهیز طراحی
می شود. انواع مختلفی از آب بندها در کاربردهای گوناگون که دارای تجهیز دائمی در حال حرکت هستند استفاده می شود، برای مثال: شفت های دوار یا رفت و برگشتی و سیلندرهایی که از قطعات اساسی سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک شامل آب بندها برای پنجره ماشین ها تشکیل می شوند. آب بندهای لاستیکی از هر دوی لاستیک طبیعی و سنتزی ساخته می شود.

                     

انواع لاستیک مورد استفاده در ساخت آب بندهای لاستیک

لاستیک طبیعی - لاستیک نیتریل - کلروسولفونه پلی اتیلن - فلوئورالاستومرها - لاستیک بوتیل - لاستیک سیلیکون - لاستیک استایرن بوتادین

انواع آب بندهای لاستیکی

آب بند روغن: این یک نوع متدوال از آب بندهاست. این ها برای حفظ روغن و سایر روان کننده ها در کاربردهای چرخشی و جلوگیری از نشت استفاده می شوند. بسیاری از این آب بندها به صورت یک لبه انعطاف پذیر عمل می کنند که در برابر اصطکاک شفت یا شلنگ توسط تنگ کردن از نشتی جلوگیری می کند. 
آب بند مکانیکی: این نوع از آب بند در کاربردهایی که دارای شفت گردشی تحت شرایط دمایی، فشاری و سرعت بالا استفاده می شود. آب بندهای مکانیکی جهت جلوگیری از نشتی مایع برای تجهیزاتی مانند آب بندی پمپ ها، میکسرها، مخوط کن و فریزر استفاده می شود.
اورینگ لاستیکی: این متعلق به یک گروه حلقه است که از یک ماده ی لاستیکی سنتزی به نام الاستومر ساخته می شود. این آب بند رینگی که دارای سطح مقطع دایره ای که می تواند توپر یا تو خالی باشد. آب بندها می تواند به عنوان آب بند دوم در بسیاری از آب بندهای مکانیکی استفاده شوند.
آب بند متعادل: این آب بند ها برای کاهش اثرات فشار هیدرولیک در محفظه آب بند استفاده می شود.
آب بند سیلندرها: آنها به عنوان سیلندرهای شکل گرفته یا جوش داده شده که آنها به عنوان آب بند دوم و بارگیری فنر استفاده می شوند.
آب بند فشار دو طرفه: این نوع آب بند به طور یکنواخت در نتیجه فشار از هر دو جهت آب بندی
می کند. این نیز به عنوان "آب بند متعادل دوتایی" یا "آب بند متعادل برگشت پذیر" شناخته شده اند.
آب بند دینامیک: این آب بندها برای جلوگیری از نشت اجزای گذشته، زمانی که اجزاء در حرکت نسبی هستند استفاده می شود.
آب بند لبه دار: این یک آب بند چند منظوره و با کارایی بالا است که برای آب بندی یکنواخت، فشار پایین استفاده می شود.
آب بند پیستون لاستیکی: آب بند پیستون لاستیکی برای محکم گرفتن بهتر با شیار ای مشخص استفاده می شود.
آب بند هیدرولیک لاستیکی: آب بند هیدرولیک در معرض مایعات هیدرولیک قرار می گیرند و برای کاربردهای دینامیک فشار بالا طراحی شده اند.
آب بند U لاستیکی: آب بند U، بخشی جدایی ناپذیر سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک، دارای پروفیل لبه متقارن با لبه های آب بندی پخ شده است.
آب بند V لاستیکی: این یک نوع آب بند محوری برای شفت و یاطاقان است، که آب بندی محوری در برابر یک مقطع است. آب بند V بسیار قابل اعتماد و موثر در برابر گرد و غبار، ترشح آب و روغن و مواد های دیگر است.
آب بند وایپر: آب بند وایپر برای جلوگیری از ورود خاک، گرد و غبار و سایر جسم های خارجی استفاده می شود، بنابراین توسعه عمر آب بند لاستیکی آن را محافظت می کند.

و این مجموعه با هدف تهیه وتولید این قطعات سعی براین داشته تا محصولاتی مرغوب و با کیفیت تولید نماید و با حذف واسطه ها محصولات خود را با قیمتی مناسب در اختیار بازار و تمامی مصرف کنندگان این مرزو بوم قرار دهد.
 

0 دیدگاه برای یکدست لوازم شیر جک فرمان تراکتور فرگوسن 285-399 وکیوم

برای ارسال نظر لطفا وارد شوید و یا

محصولات مرتبط