بوش کمک جعبه فرمان

(دیدگاه 0 کاربر)
ویژگی‌های محصول

بوش کمک جعبه فرمان

تهیه شده از مرغوب ترین آلیاژ و کامپاند موجود در بازار با ضمانت صنایع لاستیکی کیمیا شیمی نصف جهان

موجود در انبار صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
موجود در انبار
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
بازگشت
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
    این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

78,000 تومان

تعریف بوش خودرو

بوش‌ها دارای نوعی عایق ارتعاشی هستند که مرزی بین اجزای مختلف خودرو بوجود می‌آورد. آنها انرژی که از یک جسم متحرک به بخش متحرک دیگر منتقل می‌شود را کاهش می‌دهند. از این جهت، ارتعاش به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد تا راننده و سایر سرنشینان در داخل خودرو سفر راحتی را تجربه کنند. با این حال، هنوز عوامل دیگری وجود دارند که باعث ارتعاش می‌شوند.
به طور خاص، بوش‌های لاستیکی رایج‌ترین نوع بوش در خودروها هستند. طراحی آنها به تولید کنندگان کمک می‌کند استانداردهای صدا، ارتعاش و سختی یا NVH را رعایت کنند. تاثیر والتر کرایسلر دلیل استفاده از این بوش‌های لاستیکی در تمام خودروهای مدرن است. اولین بوش‌های لاستیکی به عنوان موتور محرک مورد استفاده قرار گرفتند. به دلیل بهره وری بالای آنها در کاهش ارتعاش، این قطعات در حال حاضر به طور گسترده‌ای تولید می‌شوند تا در نقاط مختلف خودرو مورد استفاده قرار بگیرند.

انواع بوش خودرو

چندین روش برای تنظیم بوش‌ها وجود دارد. انواع بوش‌ها می‌تواند بر اساس موقعیت قرارگیری آنها متفاوت باشد. نمونه‌هایی از قبیل پایه‌های فریم، مبدل‌های انتقال، اتصالات نوار مهار کننده، سوپاپ‌های جذب کننده ارتعاش، بوش‌های کنترل کننده، بوش‌های متناوب و البته سوپاپ‌های موتور خودرو.
با این حال، بهترین طبقه بندی بوش‌ها بر اساس طراحی و مواد آنها است. با این همه، این دو عامل برای تولید بوش‌های با کیفیت بالا مهم هستند.

پلی اورتان

این ماده احتمالا بهترین گزینه به لحاظ دوام و عملکرد می‌باشد. در مقایسه با لاستیک معمولی، بوش‌های پلی اورتان همواره با دوام‌تر هستند. آنها برای عملکرد سیستم تعلیق عالی بوده و دلیل آن استحکام بالای آنها می‌باشد. پلی اورتان به عنوان یک ماده به تنهایی برای سیستم انتقال و سوپاپ موتور بسیار توصیه می‌شود. متاسفانه، محدودیتی در داخل خودرو برای استفاده از بوش‌ها وجود دارد. هنگامی که بسیاری از آنها با هم کار می‌کنند، استانداردهای NVH را نقض می‌کنند. لاستیک هنوز هم بهترین ماده برای عایق کاری ارتعاشات است. در واقع می‌توان از بوش‌های پلی اورتان بر روی یک نوار چسبناک یا بوشینگ‌های متحرک و مجهز به ژنراتور استفاده کرد. استفاده بیش از حد از آنها، ناقض NVH می‌باشد.
بوش‌های پلی اورتان همچنین نیاز به توجه دائمی دارند. آنها اگر خشک شوند، جیرجیر می‌کنند و شما باید به طور مداوم به آنها روان کننده یا گریس اضافه کنید.

و این مجموعه با هدف تهیه وتولید این قطعات سعی براین داشته تا محصولاتی مرغوب و با کیفیت تولید نماید و با حذف واسطه ها محصولات خود را با قیمتی مناسب در اختیار بازار و تمامی مصرف کنندگان این مرزو بوم قرار دهد.

 

0 دیدگاه برای بوش کمک جعبه فرمان

برای ارسال نظر لطفا وارد شوید و یا

محصولات مرتبط