بست لوله فارسونگاه نیسان دیزل

(دیدگاه 0 کاربر)
ویژگی‌های محصول

بست لوله فارسونگاه نیسان دیزل در سه مدل دو، سه و چهار سوراخ

تهیه شده از مرغوبترین آلیاژ و کامپاند موجود در بازار با ضمانت صنایع لاستیکی کیمیا شیمی نصف جهان 

موجود در انبار صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
موجود در انبار
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
بازگشت
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
    این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

6,500 تومان

بست لوله شامل انواعی هستند از قبیل

بست فلزی عایق‌دار یا روکش‌دار (Cushioned Clamp)


روکش این بست‌ها از ساختار فلزی بست در برابر خوردگی، زنگ زدن و ارتعاش محافظت می‌کند و عمر آن را افزایش می‌دهد. این بست‌ها در ثابت نگهداشتن لوله‌هایی که معلق بوده و عایق نیستند کاربرد دارد.

بست فلزی عایق دار (cable clamp)


برای نصب قطعات دارای مقطع گرد به محل کار و برای استفاده در محیط‌های عمومی و صنعتی مانند سقف و کف کاذب ساختمان‌ها، سیم کشی و کابلکشی‌های صنعتی و ساختمانی، سیستم‌های روشنایی، تأسیسات و سیستم‌های تهویه مطبوع ساختمانی و صنعتی، سیستم‌های کنترل و مانیتورینگ مداربسته و .. مناسب هستند.

بست ابتدایی (Drip start connector)

برای آبیاری قطره‌ای و گرفتن انشعاب ۱۶ میلی‌متری از لوله استفاده می‌شود. واشر‌های پلاستیکی مورد استفاده برای آب‌بندی بست ابتدایی بدون رنگ یا شفاف هستند. بست ابتدایی آبیاری قطره‌ای با فشار دادن آب‌بندی می‌شود.

بست‌های اسپید (Speed Clamp)

 بست‌ اسپید برای نصب لوله‌های فولادی بر روی دیوار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این بست‌ در سایزهای مختلف برای انواع سایزهای لوله موجود است.
بست اسپید بر اساس استاندارد ISO   و BS    و به روش تولید از ورق گالوانیزه گرم تولید می‌شود و در سازهای متنوعی قابل تهیه است.
این بست کابل گالوانیزه گرم مناسب برای استفاده در نصب لوله فلزی و یا لوله فلکسی بر روی دیوار یا صفحه نگهدارنده  است.

بست صلب (Rigid Clamp)

 بست صلب به راحتی باز و بسته شده و باعث می‌شود تا لوله‌ها به راحتی در جای دلخواه ثابت شوند. جنس این بست از آهن سخت‌کاری‌شده، است.

بست انعطاف‌‌پذیر (Adjustable Clamp)

 این نوع بست که قطر آن با سفت کردن و یا شل کردن پیچ انتهای بست، افزایش و یا کاهش می‌یابد، از جنس آلومینیوم یا استیل است و برای انواع لوله با سایزهای مختلف کاربرد خواهد داشت.

بست لوله پایه‌دار

این نوع بست با پیچ شدن دو پایه به ارتفاع ۱ یا ۲ سانتی‌متر، قابلیت نگهداری بدون حرکت لوله روی سطح را دارد.

بست لوله بدون پایه

این نوع بست که برای اتصال دو لوله به هم در لوله‌کشی کاربرد دارد، در واقع از دو نیم دایره ساخته شده که از دو سمت قابل پیچ شدن به هم هستند.

بست لوله دسته‌دار

در انتهای قسمت منحنی شکل این نوع بست، دسته‌ای طراحی شده است که کاربرد آن برای محکم کردن لوله روی سطح است و روی آن پیچ شده است.

بست‌ یک‌طرفه

بست یک طرفه از یک سمت دارای پایه‌ای است که هم‌سطح با قطر بست است و برای پیچ شدن روی سطح ازآن استفاده می‌شود.

بست دو طرفه (بست دو پایه)

در دو سمت این بست دو پایه هم‌سطح با قطر بست قرار دارد که از آن‌ها برای پیچ شدن روی سطح استفاده می‌کنند. بست دوطرفهیا بست دو پایه بر اساس استاندارد ISO   و BS    و به روش تولید از ورق گالوانیزه گرم تولید می‌شود. پوشش حفاظتی این بست پلی اتیلن دو طرفه است.  همچنین در ابعاد و سایزهای متنوع تولید این بست انجام می‌شود و مناسب جهت نصب دو طرفه بر روی دیوار یا صفحه نگهدارنده  است.

بست چنگالی

بست چنگالی بر اساس استاندارد ISO   و BS    به روش تولید از ورق گالوانیزه گرم در ابعاد و سایزهای مختلف تولید می‌شود و برای نگهداشتن کابل مناسب است. در اندازه‌های مختلف وتولید می گردد.

بست‌ کرپی یا یو بولت (U-bolt Clamp)

 این نوع بست با نام کرپی نیز شناخته می‌شود، شامل یک پیچ و مهره‌ U شکل است ( قسمت خم آن با توجه به پروفیل متفاوت بوده و به شکل V شکل یا U شکل نیز ساخته می‌شود.) که دو خان درون پیچ (قلاویز) در هر دو انتها دارد. این بست برای پشتیبانی لوله‌هایی که مایعات و گازها از طریق آن‌ها عبور می‌کنند، و برای بستن لوله به یک سطح فلزی کاربرد دارد.
بست یوبولت از روش تولید از مفتول فولادی و بر اساس استاندارد ISO و BS در سایزها و ابعاد متنوع تولید می‌شود. این بست یوبولت گالوانیزه گرم برای نصب لوله فلزی و یا لوله فلکسی بر روی دیوار یا صفحه نگهدارنده  مناسب است.

بست گریتینگ

بست گریتینگ از یک گیره جمع کننده (این گیره در قسمت بالایی دارای یک فرورفتگی مربعی شکل است که مقاومت و دوام بست را افزایش می‌دهد.) و دندانه‌هایی که استحکام و قدرت نگهدارندگی آن را افزایش می‌دهد، تشکیل شده‌است. همچنین این بست‌ها یک بستر یا زین(saddle)  برای ارتباط با قسمت دندانه‌دار پایین که با استفاده از پیچ صورت می‌گیرد، دارند.
این زین‌ها (saddle) انواع متنوعی دارند و برای اندازه‌های مختلف شبکه‌های فلزی کاربری دارد. برای محکم نگهداشتن گریتینگ در جای خود، قسمت پایین بست در زیر سازه نصب می‌شود و همچنین طول پیچ‌ها نیز متناسب با نوع و سایز گریتینگ انتخاب می‌شود، به این صورت که  از پیچ‌های طولانی برای گریتینگ‌های با عمق بیش تر استفاده می‌شود.

بست لوله فلکسی

بست لوله فلکسی بر اساس استاندارد ISO و BS و به روش تولید از ورق گالوانیزه گرم تولید می‌شود. پوشش حفاظتی این بست از جنس پلی اتیلن است.  این بست در ابعاد و سایزهای متنوع و مناسب برای استفاده و نصب لوله فلکسی بر روی دیوار یا صفحه نگهدارنده  تولید می‌شود.

بست آچاری

زمانی که نتوان از بست‌های دیگر استفاده کرد بست آچاری (T-BOLT CLAMPS) به کمک می‌آید. کاربرد این بست‌ها به طور معمول در سیستم‌های مکش هوا است و برای تمام سیستم‌های معمول قابل استفاده هستند. این بست‌ها که بیشتر در سیستم‌های لوله و شیلنگ صنایع شارژ سیستم‌های هوایی و خنک کنند‌ها، کامیون‌های سنگین، صنایع ماشینی، تجهیزات آفرود و آبیاری کشاورزی کاربرد دارد، از قطر ۱.۷۵ اینچ به بالا وجود دارند.
بست تی بولت به دلیل اینکه فشار را از طریق تسمه‌ای از جنس استیل ضدزنگ، به طور یکسان در تمام قسمت‌ها پخش می‌کند، برای استفاده در سیستم‌های پرارتعاش و شیلنگ‌هایی قطور کاربرد بسیاری دارند. خاصیت ضدلرزشی آن نیز به دلیل وجود یک قطعه nyloc است که با جذب نیروی ارتعاشی مانع شل شدن بست در اثر حرکت و لرزش می‌شود.

بست اتصال

بست‌ و نگهدارنده‌ فلزی اتصال را با نام کوپلر نیز می‌شناسند، و نوعی اتصال است که حرکت لوله‌ها را امکان پذیر می‌کند. با استفاده از این نوع بست تمامی لوله‌ها می‌توانند به خوبی و با حفظ حالت آب‌بندی خود تأثیر تغییرات طولی ناشی از نوسان‌های دمایی را خنثی کنند. سوکت‌ها برای حرکت آزادانه لوله‌ها در داخل آن‌ها، باید به طور کامل در محل خود ثابت نگه داشته شوند و لوله‌های واقع در بین آن‌ها از طریق دسته‌ای غیر ثابت به ستون ساختمان وصل شوند که با وجود نه داشته شدن مانع حرکت لوله‌ها در سوکت‌ها نشوند.

و این مجموعه با هدف تهیه وتولید این قطعات سعی براین داشته تا محصولاتی مرغوب و با کیفیت تولید نماید و با حذف واسطه ها محصولات خود را با قیمتی مناسب در اختیار بازار و تمامی مصرف کنندگان این مرزو بوم قرار دهد.

 

0 دیدگاه برای بست لوله فارسونگاه نیسان دیزل

برای ارسال نظر لطفا وارد شوید و یا

محصولات مرتبط