×

راهنمای ارسال سفارش

1 جستجوی سایز اورینگ
2 مقایسه شیمیایی محصولات
3 راهنمای انتخاب مواد
4 راهکار مهندسی

دستگاه خود را با اُرینگ مناسب با بهترین متریال و مقاومت شیمیایی، هماهنگ کنید تا پروژه به بهترین شکل انجام شود.

تماس با ما

با ما در ارتباط باشید تا مختص
پروژه شما، بهترین متریال را پیشنهاد کنیم.

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

شیرپروانه ای

شیر پروانه ای با حرکت چرخشی برای قطع و وصل کردن جریان و همچنین تنظیم جریان مورد استفاده قرار می گیرد. شیر پروانه ای با دو عملکرد قطع و وصل و همچنین کنترل جریان وبه دلیل قیمت پایین نسبت به سایر شیرآلات صنعتی بیشترین استفاده را در صنعت دارد.

شیر پروانه ای دارای عملکرد آسان و سریع می باشند چون ۹۰ درجه چرخش  دستگیره ، مجرابند را از حالت کاملاً بسته به حالت کاملاً باز تغییر وضعیت می دهد. شیرهای پروانه ای بزرگتر دارای عملگرهایی مختلفی بصورت دستی،پنوماتیک،وهیدرولیک می باشد. این شیرها مزیتهای فراوانی نسبت به سایر شیرها دارند. خصوصاً  در سایزهای بزرگ از این نمونه شیرها استفاده می گردد.

این شیر بر روی خطوط انتقال گاز و مایع در فشار های کم و جریان های Slurry مورد استفاده قرار می گیرد .استفاده از این شیر در فشارهای بالا به دلیل نشتی توصیه نمی شود.

شیر پروانه ای در سایزهای مختلف ۲/۱-۱ الی ۲۰۰ اینچ ساخته و تعمیرات آنها ساده است ولی باید مرتب گریسکاری شود. در بعضی از مواقع و در موارد خاص بوسیله فلکه دستی که به میله گرداننده صفحه وصل می باشد و مکانیزم آن در یک جعبه چرخ دنده قرار دارد مجهز می کنند تا چنانچه اگر گرداننده اصلی که هوا یا هیدرولیک باشد از کار بیفتد ، بتواند با آزاد کردن آن از دنده با اهرم یا فلکه دستی مجرابند را در هر حالت که باشد نگه داشت .

ویژگی دیگر این شیرها به حداکثر رساندن سرعت جریان سیال در حداقل زمان و حرکت شیر می باشد. مخصوصاً در مورد کنترل فشار سیالات در مخازن یا برج های تحت فشار ، همچنین این نوع شیرها در حجم زیاد انتقال سیالات مورد استفاده قرار می گیرد.

ارسال درخواست

جهت ارسال سفارش و پرسش و پاسخ از طریق فرم زیر اقدام کنید

اطلاعات تماس

آدرس :
1- اصفهان خیابان کهندژ بین کوچه40 و42

تلفن :

03137730090
09135777767

تلفکس :
03137717544

ایمیل :
nesfejahanshimi@gmail.com
davoodcheraghi91@gmail.com
nesfejahanshimi.ir

بالا