گردگیر وسط پلوس 24 خار سمند و پژو 405

(دیدگاه 0 کاربر)
ویژگی‌های محصول

گردگیر ضد روغن وسط پلوس 24 خار سمند و پژو405

تهیه شده از مرغوبترین کامپاند موجود در بازار با ضمانت صنایع کیمیا شیمی نصف جهان

موجود در انبار صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
موجود در انبار
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
بازگشت
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
    این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

18,850 تومان

گردگیر پلوس 

این نوع گردگیر مابین چرخ و گیربکس نصب می گردد. در ناحیه ای که نیرو در حال انتقال است و به دلیل مکان قرارگیری گردگیر در سیستم خودرو و ارتباط مستقیم آن با گریس موجود در گیربکس بسیار حساس بوده و بعد از مدتی از بین می رود و فاسد می شود. که این فاسد شدن منجر به آسیب های جدی تر در قطعه و پارگی آن می شود. که در نهایت باعث پس دادن گریس می شود. همچنین باعث قفل کردن موتور و از بین رفتن آن می شود.
گردگیرها در بعضی اوقات به آب بندی خودرو کمک می کند. اگر گردگیر دچار خرابی باشد. به طوری که گرد و غبار به سرگیربکس و سرپلوس برسد. خرابی این دو قطعه 100% امکان پذیر است.

وظیفه گردگیر پلوس 

این قطعه محافظت از پلوس سمت گیربکس می باشد.
عملکرد کلی گردگیرها محافطت از قطعات جنبی یا درونی آنهاست.
بدین صورت که مانع از ورود گرد و خاک به قطعه شده و به نوعی وظیفه محافظ را بر عهده دارد.
در بعضی قطعات که دارای گریس هستند نیز از خروج گریس قطعه به بیرون جلوگیری می کند.
چنانچه این قطعه خراب شود باعث خرابی قطعه اصلی می شود.

ویژگی گردگیر های روغنی 

یکی از برترین ویژگی های مهم گردگیرها می توان به خاصیت ضد روغنی بودن آنها اشاره کرد، چرا که گردگیرهای معمولی به دلیل برخورد با گریس موجود در پلوس در مدت زمان کوتاهی خاصیت اولیه و مقاومت خود را از دست می دهند. گردگیرهای ضد روغن در مقایسه با گردگیرهای معمولی از طول عمر بیشتر و مقاومت بالاتری برخوردار هستند.
اطمینان از سالم بودن گردگیرها بسیار حائز اهمیت است. چرا که با رسیدن گرد و غبار  به ناحیه سر گیربکس و سرپلوس، خرابی این دو قطعه حتمی خواهد بود. بنابراین توصیه می شود که در سرویس های دوره ای خودرو از سلامت گردگیرها اطمینان حاصل کرده و باید متذکر شویم. که حتما از گردگیرهایی، از جنس خوب و با کیفیت استفاده شود.

و این مجموعه با هدف تهیه وتولید این قطعات سعی براین داشته تا محصولاتی مرغوب و با کیفیت تولید نماید و با حذف واسطه ها محصولات خود را با قیمتی مناسب در اختیار بازار و تمامی مصرف کنندگان این مرزو بوم قرار دهد.

 

0 دیدگاه برای گردگیر وسط پلوس 24 خار سمند و پژو 405

برای ارسال نظر لطفا وارد شوید و یا

محصولات مرتبط