اورینگ هواکش شیاردار تراکتور فرگوسن 285-399

(دیدگاه 0 کاربر)
ویژگی‌های محصول

اورینگ هواکش شیار دار تراکتور فرگوسن 285-399

تهیه شده از مرغوبترین کامپاند موجود در بازار با ضمانت صنایع لاستیکی کیمیا شیمی نصف جهان

موجود در انبار صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
موجود در انبار
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
بازگشت
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
    این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

11,000 تومان

اورینگ چیست؟

 نوعی درزبند  مکانیکی و به شکل O می‌باشد. اورینگ‌ها اغلب از جنس الاستومر و دارای سطح مقطی گرد می‌باشند. اورینگ به‌طور رایج به گونه‌ای طراحی می‌شود که در یک شیار نشسته در طول فرایند مونتاژ بین دو یا چند قسمت فشرده می‌شود و سبب ایجاد یک آب بند مکانیکی در میان قسمت‌ها می‌شود.
از اورینگ ممکن است برای آب‌بندی دو قسمت ثابت استاتیک یا دو قسمت متحرک نسبت به هم (دینامیک) استفاده گردد. برای مثال از کاربردهای اورینگ به صورت دینامیک می‌توان به آب‌بندی شفت پمپ ها یا پیستون‌های سیلندرهای هیدرولیکی اشاره کرد. که در کاربرد آب‌بندی مایع یا گاز به صورت استاتیک:
اورینگ به گونه ای فشرده می‌شود که لقی به صفر می‌رسد،
ماده اورینگ به گونه ای ولکانیزه شده که برای سیال غیرقابل نفوذ است،
 جنس اورینگ با سیال سازگار بوده و خورده نمی‌شود.

                   

اورینگ‌ها یکی از متداول‌ترین روش‌های آب‌بندی در طراحی ماشین آلات می‌باشند چرا که ساخت آنها آسان، قیمت آنها ارزان، نصب آنها ساده و قابلیت اطمینان آنها بالا می‌باشد. اورینگ‌ها قابلیت آب‌بندی تا فشارهایی به میزان ۳۵۰ بار (۵۰۰۰ پوند بر اینچ مربع ) را نیز دارند. ماکزیمم فشار قابل تحمل اورینگ به سختی آب‌بند و لقی شیار بستگی دارد.

و این مجموعه با هدف تهیه وتولید این قطعات سعی براین داشته تا محصولاتی مرغوب و با کیفیت تولید نماید و با حذف واسطه ها محصولات خود را با قیمتی مناسب در اختیار بازار و تمامی مصرف کنندگان این مرزو بوم قرار دهد.
 

0 دیدگاه برای اورینگ هواکش شیاردار تراکتور فرگوسن 285-399

برای ارسال نظر لطفا وارد شوید و یا

محصولات مرتبط