واشر درب سوپاپ پژو 206 ( تیپ2 )

(دیدگاه 0 کاربر)
ویژگی‌های محصول

واشر درب سوپاپ پژو 206 ( سیلیکونی ) تیپ2 

تهیه شده از مرغوبترین سیلیکون موجود در بازار با ضمانت صنایع لاستیکی کیمیا شیمی نصف جهان

موجود در انبار صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
موجود در انبار
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
بازگشت
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
    این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

29,200 تومان

 نقاط قوت واشرهای سیلیکونی

نقاط قوت واشرهای درب سوپاپ یا همان واشر درب قالپاق سیلیکونی پژو206 تیپ 2 استفاده از مواد اولیه مناسب برای تولید بهتر قطعه سیلیکونی کیفیت مناسب قطعه مقاومت عالی در برابر گرمای بالای موتور دوام طولانی مدت در برابر کارکرد بالای موتوربهینه شده (سیلیکونی) یرای استفاده بهتر در موتور خودرو عملکرد این واشر سیلیکونی، آب بندی بین بالای سر سیلندر و درب سوپاپ است که مانع از ریختن و بیرون زدگی روغن خودرو می شود.با تعویض به موقع واشر درب سوپاپ از نشتی و کمبود روغن در خودرو جلوگیری نمایید.بروز نشتی بیش از اندازه روغن باعث ایجاد آسیب جدی به موتور خودرو میشود.

        

و باید به نکات زیر در هنگام تعویض این واشر دقت داشته باشید
در هنگام تعویض واشر درب سوپاپ به سالم بودن درب سوپاپ توجه نمایید.
در هنگام تعویض واشر درب سوپاپ به سالم بودن و نداشتن ترک و پارگی در واشر توجه نمایید.
و در آخر اینکه بخاطر حساس بودن این قطعه لازم به ذکر است، به توصیه تمام کارشناسان فنی از کالای مرغوب استفاده شود تا بتواند در هر شرایط آب و هوایی در دمای بالای از صدمات جدی به موتور خودرو جلوگیری کند.

و این مجموعه با هدف تهیه وتولید این قطعات سعی براین داشته تا محصولاتی مرغوب و با کیفیت تولید نماید و با حذف واسطه ها محصولات خود را با قیمتی مناسب در اختیار بازار و تمامی مصرف کنندگان این مرزو بوم قرار دهد.
 

0 دیدگاه برای واشر درب سوپاپ پژو 206 ( تیپ2 )

برای ارسال نظر لطفا وارد شوید و یا

محصولات مرتبط