کاسه نمد عقب میل لنگ پیکان

(دیدگاه 0 کاربر)
ویژگی‌های محصول

کاسه نمد عقب میل لنگ پیکان 

تهیه شده از مرغوبترین کامپاند موجود در بازار با ضمانت صنایع لاستیکی کیمیا شیمی نصف جهان

موجود در انبار صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
موجود در انبار
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
بازگشت
  • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان)
    این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک فروشگاه اینترنتی صنایع لاستیکی کیمیا شیمی (نصف جهان) در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

17,900 تومان

تعویض کاسه نمد میل‌ لنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به چه شکل است؟

در صورت خرابی این قطعه باید آن‌را تعویض کرد. در ادامه به طور خلاصه نحوه تعویض کاسه نمد میل لنگ را بررسی می‌کنیم.
در مرحله اول و دوم باید خودرو را بر روی جک قرار دهید و تسمه دینام را خارج کنید.
درمرحله سوم ابتدا پولی میل‌لنگ را جدا کنید. مهره متصل به آن بسیار محکم است و بنابراین به نیروی بسیار زیادی نیاز پیدا می‌کنید
در چهارم و پنجم باید  پولی میل‌لنگ و متعلقات آن‌را خارج کنید؛ کاسه نمد میل لنگ را خارج کنید.
ودر مرحله ششم  کاسه نمد جدید را نصب کنید.

کاسه نمد در خودرو

تقریبا هر بخشی از خودرو که از روغن استفاده کند، کاسه‌ نمد به عنوان عضو جدایی‌ناپذیر آن دیده می‌شود. این بدان معنی است که در سیستم‌های انتقال قدرت، فرمان، ترمز و … باید از این قطعه بهره گرفت که در ادامه به توضیح عملکرد کاسه نمد در برخی اجزای خودرو خواهیم پرداخت.

نحوه عملکرد کاسه نمد چگونه است؟

نحوه عملکرد کاسه نمد بسیار ساده است. لبه کاسه نمد بر روی بخش دوار – به طور معمول شفت – قرار می‌گیرد و جداره (قطر بیرونی) در محفظه نگهدارنده به صورت فشرده چفت می‌شود و به این ترتیب، کاسه نمد در جای خود قرار می‌گیرد. برای جلوگیری از حرارت زیاد، لبه‌های کاسه نمد باید روغن‌کاری شود.
یه عبارت بهتر، کاسه نمد از طریق عمل پمپ کردن در محل تماس لبه و سطح شفت، از نشتی جلوگیری می‌کند. جهت پمپ، نسبت مستقیمی با جهت پروفایل فشاری دارد. این پروفایل فشاری توسط طراحی هندسی لبه کنترل می‌شود که گرادیان فشاری بزرگ‌تری در بخش روغنی لبه ایجاد می‌کند. البته این گرادیان فشاری تنها یک جنبه از نحوه عملکرد کاسه نمد به شمار می‌آید.
جنبه دوم، وجود لایه‌ای از روغن بین لبه کاسه‌نمد و سطح شفت است. جنبه سوم به تشکیل ناهمواری‌ها بر روی لبه کاسه‌نمد اختصاص دارد. این ناهمواری‌ها به گونه‌ای قرار می‌گیرند که سیال را به طرف بخش روغنی پمپ می‌کنند. 

و این مجموعه با هدف تهیه وتولید این قطعات سعی براین داشته تا محصولاتی مرغوب و با کیفیت تولید نماید و با حذف واسطه ها محصولات خود را با قیمتی مناسب در اختیار بازار و تمامی مصرف کنندگان این مرزو بوم قرار دهد.

0 دیدگاه برای کاسه نمد عقب میل لنگ پیکان

برای ارسال نظر لطفا وارد شوید و یا

محصولات مرتبط